نکوداشت سی سال خدمت صادقانه رئیس کتابخانه مرکزی دانشگاه برگزار شد.
سرکار خانم نرگس ضیائی، رئیس کتابخانه مرکزی دانشگاه پس از سی سال خدمت صادقانه و شرافتمندانه در تاریخ اول تیرماه 99 به افتخار بازنشستگی نائل آمدند. روز شنبه 31 خردادماه همزمان با آخرین روزکاری ایشان در دانشگاه، مراسم نکوداشتی از سوی مدیریت اطلاع رسانی پزشکی و منابع علمی دانشگاه در سالن کنفرانس مرکز خدمات اطلاع  رسانی برگزار شد و با حضور سرکار خانم دکتر کاظمی - معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه، جناب آقای دکتر زربان، سرکار خانم روبیاتی - رئیس پیشین کتابخانه مرکزی و جمعی از اعضای هیئت علمی و کارکنان کتابخانه ها و سایر واحدهای دانشگاه از زحمات سی ساله سرکار خانم ضیائی تقدیر شد. 
در این مراسم هر یک از مدیران و همکاران خاطراتی را از دوران همکاریشان با خانم ضیائی بیان کردند و لوح سپاس ریاست محترم دانشگاه و معاونت تحقیقات و فناوری و همچنین تقدیر نامه جناب آقای دکتر کبیری، رئیس محترم مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی وزارت بهداشت به انضمام هدایایی که توسط همکاران و کارکنان کتابخانه ها تهیه شده بود، به ایشان تقدیم شد. 
 
 
 
 
 
 
 
 
ضمنا در حاشیه این مراسم معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه با تقدیم لوح تقدیر از زحمات سرکار خانم معصومه سعیدی و سرکار خانم زهرا پناهنده کتابداران شاغل در کتابخانه بیمارستان ولیعصر عج به پاس ارائه خدمات ارزنده در تهیه و تامین اطلاعات مورد نیاز اساتید، دانشجویان، کارکنان و کادر درمانی بیمارستان از زمان شیوع ویروس کرونا ، تقدیر کردند.
 
منبع:
معاونت تحقیقات و فنآوری
تعداد بازدید:
6072
تاریخ:
1399/04/02
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند می باشد.      آخرین بروزرسانی:1399/06/24
Powered by DorsaPortal