فراخوان گرنت ‌مشترک مؤسسه نیماد با سازمان پژوهش‌های علمی و فناوری ترکیه
«فراخوان گرنت ‌مشترک مؤسسه نیماد با سازمان پژوهش‌های علمی و فناوری ترکیه (TÜBİTAK)»  در وبگاه مؤسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی ایران به نشانی http://nimad.ac.ir/content/209/Iran-Turkey ارایه شده است. این فراخوان به منظور حمایت از پژوهش‌های مشترک ایران و ترکیه تنظیم شده و حضور یک محقق از ترکیه و یک محقق از ایران به عنوان محقق اصلی (PI) ضرورت دارد. لازم به ذکر است فراخوان مؤسسه نیماد محدود به محققان و اعضای هیات علمی شاغل در دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و موسسات آموزشی یا تحقیقاتی وابسته به وزارت بهداشت و درمان علوم پزشکی (دارای پروفایل در سامانه https://isid.research.ac.ir) می‌باشد.

مهلت ارسال درخواست برای محققان ایرانی: سه‌شنبه دوم دی‌ماه 1399، ساعت 17:30 (به وقت ایران)

مهلت ارسال درخواست برای محققان ترکیه: سه‌شنبه 22 دسامبر 2020 (دوم دی‌ماه 1399)، ساعت 17:30 (به وقت ترکیه)

زمینه‌های موضوعی و گرایش‌های مورد حمایت مؤسسه نیماد:  بیماری‌های غیرواگیر (NCD)، بیماری‌های عفونی نوظهور (از جمله COVID-19) و پژوهش‌های نظام سلامت (Health System Research)

میزان حمایت مالی: سقف حمایت مؤسسه نیماد از این طرح‌های برگزیده معادل 150 میلیون تومان (و حداکثر 6 طرح) می‌باشد. سقف حمایت توبیتاک معادل سیصد هزار لیر ترکیه است.

منبع:
معاونت تحقیقات و فنآوری
تعداد بازدید:
818
تاریخ:
1399/07/23
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند می باشد.      آخرین بروزرسانی:1399/06/24
Powered by DorsaPortal