برگزاری جلسه هماهنگی اولین رویداد شتاب کار آفرینی سلامت خراسان جنوبی

در راستای برگزاری اولین رویداد شتاب کار آفرینی سلامت، جلسه هماهنگی جهت هر چه بهتر برگزاری رویداد در سالن جلسات معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بیرجند برگزار شد.

سومین جلسه سیاست گذاری اولین رویداد شتاب کارآفرینی سلامت استان توسط معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بیرجند سه شنبه مورخ 1400/7/20 ساعت 11 برگزار شد.

 

در این جلسه دکتر کاظمی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه با برشمردن اهمیت برگزاری این رویداد به توسعه فرهنگ کار آفرینی اشاره و ابراز امیدواری کرد با این رویداد بتوانیم نقش مهمی را در توسعه کسب و کارهای حوزه سلامت ایفا نماییم.

 

مدیر کلینیک کسب و کار آروین و مسئول اجرایی رویداد هم با بیان اینکه قرار است قبل از برگزاری استارتاپ ویکند سلامت، چهار پیش رویداد برگزار شود گفت : امسال اولین رویداد شتاب کارآفرینی سلامت برگزار می شود.

سعید کسرائی نیا در ادامه به تشریح پیش رویدادها پرداخت و افزود: پیش رویداد اول با هدف بیان مفاهیم استارتاپی و با حضور دانشجویان به صورت رایگان برگزار می شود.

در این جلسه در خصوص مسائلی چون محل برگزاری پیش رویدادها، مربیان، سخنرانان، وظایف کمیته اطلاع رسانی و جلب مشارکت سایر مجموعه ها تصمیم گیری شد‌

منبع:
معاونت تحقیقات و فنآوری
تعداد بازدید:
640
تاریخ:
1400/07/24
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal