اخبار

  دستورالعمل اجرایی بند (خ) ماده 88 قانون برنامه ششم توسعه کشور  مشاهده نامه
 آخرین اخبار در خصوص ایثارگران دانشگاه:
براساس رای دیوان عدالت اداری پرداخت همزمان فوق العاده ایثارگری بلامانع است لیکن فوق العاده ماده51 مشمول کسور بازنشستگی نمیشود. براساس رای دیوان عدالت اداری سه چهارم خدمت سربازی در جبهه ها در دستگاههای اداری بصورت داوطلبانه محسوب و از امتیاز ایثارگری در حکم حقوقی برخوردار می گردند. فرزندان شهداو آزادگان که به صورت قراردادی و پیمانی مشمول به خدمت بوده اند برابر ضوابط تبدیل وضعیت گردیده اند. در اجرای ضوابط مندرج در قانون برنامه توسعه ششم در خصوص تبدیل وضع ایثارگرانی که بصورت قراردادی یا شرکتی اشتغال به کار دارند، با وزارت بهداشت مکاتبه که پس از وصول پاسخ برابرضوابط ابلاغی اقدام خواهد گردید.
  بدینوسیله به اطلاع همکاران محترم ایثارگر میرساند در خصوص تدوین وضعیت استخدامی نیروهای شرکتی و قراردادی طبق اظهار مدیر محترم منابع انسانی دانشگاه، مراتب در مجلس شورای اسلامی طرح و پس از تصویب و ابلاغ قانون و دستورالعمل های مربوطه به این دانشگاه مطابق مقررات اقدام خواهد شد.
 با توجه به پیگیری صورت گرفته و نامه های شماره 835425/14/11 مورخ 24/04/98  و شماره 935634/14/11 مورخه 16/9/98 ستاد شاهد، ایثارگران محترم (اعم از جانباز، همسر جانباز، فرزند شهید، همسر شهید) می توانند کما فی سابق در قرارداد جدید از مورخ 1/4/98 لغایت 1/4/99  فقط یکبار از مزایای هتل پاسارگاد مشهد به صورت نیمه بها بهره مند گردند. ضمناً جانبازان و فرزندان شهدا که از مزایای آن هتل به صورت رایگان جهت خود و همسرشان و نیمه بها جهت فرزندانشان تاکنون طی یک نوبت در سال جاری استفاده ننموده اند می توانند تا پایان قرارداد از این مزایا (صرفاً) یک بار استفاده نمایند. لازم به ذکر است هماهنگی اولیه با واحد خدمات پشتیبانی دانشگاه (آقای بهاور با شماره تماس 32395259) و نیز ارسال دورنویس درخواست اقامت پس از هماهنگی با مدیریت هتل مذکور ضروری است.
 باسلام.هدیه ای معنوی بمناسبت اعیاد شعبانیه ویژه ی ایثارگران شاغل( جانبازان، همسران جانباز، فرزندان شهدا، و همسران شهدا ) با پرداخت هزینه کامل اسکان وغذا از سوی دانشگاه در صورت اقامت 3 روزه درهتل پاسارگاد مشهد تا پایان خردادماه 98 صرفا جهت افراد مذکور و همسر گرامیشان درنظرگرفته شده است. (هزینه ی سایر افراد خانواده مانند گذشته نیمه بها خواهد بود.) ضمنا قبل از هرگونه درخواست و اقدام مراتب را به حوزه خدمات پشتیبانی دانشگاه ( آقای بهاور به شماره32395259 ) هماهنگ و نسبت به اخذ معرفی نامه جهت ارائه به هتل اقدام فرمایید.
اولین برنامه دیدار با خانواده های معزز شهدا و ایثارگران در سال تحصیلی 95-96 برگزار شد.  ادامه خبر ...
به مناسبت هفته دفاع مقدس گردهمائی بزرگ ایثارگران شاغل دانشگاه ( جانباز و فرزند و همسر جانباز- رزمنده فرزند و همسر و خواهر و برادر شهید فرزند آزاده ) در سطح استان، مورخ 5/7/95 در سالن شهید رحیمی دانشگاه با حضور بیش از 200 نفر از ایثارگران و ریاست محترم دانشگاه و سایر مسئولین برگزار گردید.
جلسه هماهنگی برنامه های دفاع مقدس برگزار شد  ادامه خبر ...
برگزاری کنگره ملی اقتصاد مقاومتی و نقش آفرینی شاهد و ایثارگران  ادامه خبر ... 
برگزاری جلسه کمیته فرهنگی ورزشی ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه  ادامه خبر ...
 به مناسبت سالگرد ورود آزادگان به میهن اسلامی برگزار شد: دیدار با خانواده آزاده و جانباز  ادامه خبر ...
 احتراما به پیوست لیست کلاس های اوقات فراغت ترم تابستان 1395 کانون فرهنگی هنری شاهد را جهت بهره برداری خانواده های محترم همکاران شاهد و ایثارگر به اطلاع می رساند.  لیست کلاس ها
 در ادامه دیدارهای هفتگی با خانواده ایثارگر و در آستانه میلاد خجسته حضرت رحمت، امام مهربانی مهدی موعود (عج) دیدار با خانواده جانباز گرانقدر علی اکبر محمدزاده ضورت گرفت.  ادامه خبر... 
ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه در نظر دارد به منظور خدمت رسانی بیشتر در زمینه تسهیلات رفاهی کارکنان محترم ایثارگر دانشگاه اقدام به برنامه ریزی در جهت هماهنگی و انعقاد قرارداد با برخی از هتل های اقامتی در مشهد مقدس نماید. لذا در صورت استقبال ایثارگران از این امر بر اساس آئین نامه پیوست، ضمن تکمیل فرم درخواست مربوطه، مراتب در اسرع وقت به ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه اعلام تا مورد برنامه ر یزی و هماهنگی قرار گیرد.
دریافت فرم درخواست                            دریافت آئین نامه                   
 در تقارن زمانی با اعیاد شعبانیه و گرامیداشت مقام والای جانباز دیدار با خانواده جانباز گرانقدر حسین ابراهیمی همکار شاغل در بیمارستان امام رضا(ع) صورت گرفت   ادامه خبر ...
دیدار با خانواده جانباز گرانقدر آقای قنبری از همکاران شاغل در آزمایشگاه بیمارستان ولیعصر(عج)  ادامه خبر ...

مراسم دومین گردهمایی کارکنان وابسته به شهدا (فرزند، خواهر، برادر، و همسر) شاغل در دانشگاه      ادامه خبر ...

دیدار با خانواده های سه نفر از همکاران رزمنده، جانباز و فرزند شهید به مناسبت گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر    ادامه خبر ...

ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه به همراه کانون بسیج دانشجویی با چند خانواده ایثارگر دیدار بعمل آورد.  ادامه خبر...

 اولین جلسه رابطین ستاد شاهد و ایثارگر در واحدهای تابعه دانشگاه برگزار شد.  ادامه خبر...

فراخوان اول جمع آوری اطلاعات کلیه خانواده های ایثارگران دانشگاه

به اطلاع کلیه همکاران دانشگاه که در یکی از گروه های زیر قرار می گیرند می رساند در اسرع وقت نسبت به انتخاب فرم مربوط به خویش و تکمیل دقیق و کامل کلیه اطلاعات مندرج در آن از طریق سایت دانشگاه اقدام نموده و  فرم مذکور را دانلود و پس از تکمیل به صورت حضوری همراه با موارد درخواستی  به ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه واقع در طبقه همکف معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه و یا به رابط ستاد در واحد مربوطه تحویل نمایند و یا به صورت غیر حضوری پس از تکمیل فرم و اسکن عکسها به ایمیل ستاد به آدرس: shahedbums@mihanmail.ir ارسال نمایید.

ضمنا هرگونه سوال را با تلفن 05632395119  (کارشناسان ستاد شاهد و ایثارگران) در میان بگذارید.

گروه های هدف ( کارکنان شاغل ) :

 همسر و یا فرزند و یا پدر و مادر یا خواهر و برادر شهید ، جانبازان معزز  شاغل با هر درصد جانبازی ،  کارکنانی که همسر و یا فرزند و یا پدر و مادر جانباز هستند ، آزادگان عزیز شاغل ،  شاغلینی که همسر و فرزند ، پدر و مادر آزاده می باشند ، کارکنان رزمنده دوران دفاع مقدس با ذکر مدت دقیق حضور  داوطلبانه یا غیر داوطلبانه در جبهه با هر مدت سابقه رزمندگی

فرم های مربوط به گروه های هدف در 4 فرم مجزا برای خانواده شهدا ، آزادگان ، جانبازان و رزمندگان تعریف و تفکیک گردیده که لازم است هر کارمند فرم مربوط به خویش را انتخاب و تکمیل نماید.

نحوه تکمیل فرم ها :

  • در محل الصاق عکس ، عکس جدید 3*4 خویش را اسکن و وارد نمایید.
  • در قسمت زندگی نامه ، صرفا زندگی نامه شخص ایثارگر کارمند و یا وابسته به کارمند را تایپ نمایند.
  • منظور از خاطرات،  شمه ای از خاطرات خود کارمند ایثارگر کارمند و یا ایثارگر  وابسته به کارمند را تایپ یا اسکن نمائید.
  • در قسمت درج عکس و یا الصاق عکس دوران ایثارگری ، یکی از عکسهایی که شهید، جانباز و یا آزاده و یا رزمنده کارمند شاغل در آن حضور داشته را اسکن نمائید.
  • در قسمت توضیحات و سایر اطلاعات ، نوع ارتباط ایثارگری کارمند شاغل ( مثلا خود کارمند، رزمنده یا جانباز یا آزاده، همسر یا فرزند جانباز و آزاده و شهید و.. ) و نیز سوابق مسئولیتی و یا کاری طی مدت خدمت در دانشگاه علوم پزشکی از ابتدا تا کنون و نیز مدرک تحصیلی و وضعیت استخدامی قبلی و فعلی و محل ارائه خدمات و موفقیت ها و امتیازات ویژه که طی دوران خدمت در دانشگاه بدست آورده اید را درج نمایند.
دریافت فرم اطلاعات جانبازان

به مناسبت ایام هفته دفاع مقدس ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه با همکاری بیمارستان ولیعصر (عج) در منزل خانواده دو تن از ایثارگران شاغل دانشگاه رزمنده محترم آقای دکتر حسینی راد و جانباز محترم آقای رمضانی حضور یافتند.

جهت مشاهده عکس ها اینجا را کلیک نمایید.

اولین گردهمایی کارکنان رزمنده شاغل دانشگاه برگزار شد

جهت رویت خبر کامل اینجا را کلیک نمایید.
جهت رویت و دریافت پوستر رزمندگان دانشگاه اینجا را کلیک نمایید.

به مناسبت سالگرد غرور آفرین ورود آزادگان به میهن اسلامی ستاد شاهد و ایثارگر به همراه روابط عمومی و امور فرهنگی دانشگاه در مورخ 27/05/94 به دیدار دو تن از آزادگان سرافراز دفاع مقدس آقای حمید رضا احمدی و رضا دستگردی رفت.

جهت دیدن عکسها اینجا کلیک کنید.

به مناسبت روز عفاف و حجاب به 39 نفر از همکاران خانم شاهد و ایثارگری که دارای حجاب برتر در محل کار خود هستند از سوی ریاست محترم دانشگاه و مسئول محترم امور ایثارگران دانشگاه لوح تقدیر اهدا گردید که اسامی آنان به شرح ذیل می باشد:

از شبکه بهداشت و درمان بشرویه : خانمها زهرا شجاع زاده – زهرا عاقلی مقدم – معصومه عزیزی – اعظم صحرائی- نفیسه عاملی

از واحدهای تابعه دانشگاه در بیرجند : خانمها سکینه اسدزاده- صدیقه گرامی- مرضیه گرامی- فاطمه شبانی- زهرا صحرانورد- زهرا شه مرادی- منصوره چاجی- نرگس ضیائی- سیده فاطمه نامدار- مرضیه قاسمی- سیده فاطمه عبداللهی- حمیده احمدی- لیلا سیدآبادی- فاطمه جعفری- لیلا امیدوار- مریم توکلی اناران- محدثه سماواتی

از مرکز بهداشت حاجی آباد : خانمها طاهره نظرجانی – سمیرا نخعی

از شبکه بهداشت و درمان درمیان : خانم متانت خواجه

از شبکه بهداشت و درمان سرایان : خانم اسما رهی

از شبکه بهداشت و درمان سربیشه : خانم سهیلا خوری

از شبکه بهداشت و درمان طبس : خانمها زهرا امیری – ام سلیم آذربیک- طاهره نظرنژاد

از شبکه بهداشت و درمان فردوس : خانمها محبوبه میدانی – فاطمه زارعی – اعضم فیاض بخش – صدیقه آخوندی – سمانه زارع رمضانی

از شبکه بهداشت و درمان قاین : خانمها مریم حیدری – فاطمه عبداللهی – زهرا اصغری – حمیده عباسی کرغند

مراسم بزرگداشت روز جانباز مصادف با ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس برگزار شد.
جهت مشاهده ادامه خبر و عکس اینجا کلیک نمایید.

به مناسبت روز بزرگداشت مقام شهدا گردهمایی بزرگ فرزندان شهید شاغل دانشگاه در سطح استان با حضور خانواده هایشان در سالن شهید رحیمی مورخ 21/12/93 برگزار گردید.

جهت دیدن عکس جلسه اینجا کلیک کنید.

به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه با همکاری روابط عمومی و همراهی چند تن از مسئولین و همکاران دانشگاه به دیدار خانواده شهید آخوندی و رزمنده آقای مداح، جانباز آقای جلیلی نیا و همسر جانباز خانم افشین پور رفتند.

جهت مشاهده تصاویر اینجا کلیک نمایید
 

ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه از کلیه ایثارگران و رزمندگان معزز دوران دفاع مقدس دعوت میکند تا به منظور ساماندهی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، خاطرات خود را در قالب متن word  و همچنین عکس هایی که از دوران دفاع مقدس دارند را اسکن کرده و به ایمیل ستاد به آدرس shahedbums@mihanmail.ir  ارسال و یا حضوراً به دفتر ستاد شاهد و ایثارگر واقع در ساختمان مرکزی دانشگاه تحویل نمایند.  

از کلیه ایثارگران و رزمندگان محترم شاغل در دانشگاه دعوت می شود نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را در جهت خدمت رسانی هر چه بهتر به ایثارگران معزز دانشگاه و ارتقای کمی و کیفی برنامه های ستاد و همچنین بیان مشکلات و درخواست های خود را به آدرس shahedbums@mihanmail.ir ارسال نمائید. ضمناً ایثارگران محترم میتوانند با شماره تلفن 32449010 نیز تماس حاصل نمایند.

گردهمایی بسیجیان و رزمندگان شاغل دانشگاه برگزار شد.
گردهمایی بسیجیان و رزمندگان شاغل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند از ساعت 8/30 صبح روز چهارشنبه 93/9/5 به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج در سالن اجتماعات شهید دکتر سید احمد رحیمی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند برگزار گردید. در این جلسه پس از خیر مقدم دکتر عبدالرزاق نژاد مشاور رئیس دانشگاه و مدیر ستاد شاهد و ایثارگر، آقای دکتر میری رئیس دانشکده بهداشت مطالبی در مورد اهمیت تدریس درس دفاع مقدس در دانشگاه ها بیان نمودند. در ادامه حجه الاسلام و المسلمین لطیفیان مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان به بیان مسائل روز در جهان اسلام، نقش بسیج در پیشبرد اهداف نظام و تأثیر آن در مسائل بین المللی پرداخت و پس از آن آقای کاظم خسروی جانباز و آزاده دوران دفاع مقدس خاطراتی از دوران اسارت خویش را بیان نمودند
در این جلسه از آقای خداداد عامری به عنوان کم سن و سال ترین کارمند رزمنده دوران دفاع مقدس (14 سال) و آقای محمد کاظمی به عنوان که بیشترین سابقه حضور در مناطق جنگی (8 سال)را دارا می باشند و از آقای دکتر محمدرضا میری عضو هیأت علمی و رئیس دانشکده بهداشت به عنوان استاد برگزیده کشوری درس دفاع مقدس تقدیر بعمل آمد. مدعوین پس از شرکت در نماز جماعت ظهر و عصر بر مزار شهدای گمنام دانشگاه حاضر شده و ضمن قرائت فاتحه و ادای احترام، نسبت به غبارروبی و عطرافشانی شهداء گمنام اقدام نمودند
 
جهت مشاهده تصاویر اینجا کلیکنمایید
 

دستورالعمل رایگان بودن کلیه هزینه های تشخیصی و درمانی جانبازان معزز نیروهای مسلح و خانواده درجه یک ایشان دارای دفترچه نشان دار نیروهای مسلح در کلیه مراکز بیمارستانی و درمانگاهی دولتی و دانشگاهی طرف قرارداد بیمه نیروهای مسلح

 قابل توجه علاقه مندان به ارائه مقاله
 جهت دریافت جزوه مسابقه آموزش احکام در خانه اینجا را کلیک کنید. ضمنا این مسابقه ویژه ایثارگران شاغل در دانشگاه بوده و به افرادی که نمره آنان بیشتر از 60 شود، 4 ساعت آموزشی عمومی نیز تعلق خواهد گرفت.
 اجرای آیین نامه اجرایی مواد 9 و 11 قانون تسهیلات استخدامی و اجتماعی جانبازان فوری
راه اندازی سامانه پیام کوتاه جهت ارسال گزیده وصیت نامه شهدا
ماموریت آموزشی ایثارگران
تاریخ به روز رسانی:
1399/05/28
تعداد بازدید:
4994
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:4
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal